Korkusuz Kaptanlar Kitabının Soruları ve Cevapları Online Çöz

KORKUSUZ KAPTANLAR YAZILI SINAV TEST SORULARI VE CEVAPLARI

Korkusuz Kaptanlar kitabında başlangıçta kaba, hiçbir iş bilmeyen Harvey’in macerası anlatılmaktadır. Fakat bir gün Harvey’in yaşantısı çıktığı bir Avrupa seyahati sonrasında değişir. Gemiden düşen Harvey balıkçılarla beraber yaşamak zorunda kalır. Orda her işi öğrenen Harvey’in hayata bakışı da artık değişmiştir.

 

264
Oluşturuldu

KORKUSUZ KAPTANLAR KİTABININ SORULARINI ONLİNE ÇÖZ

Sorularının hazırlanmasını istediğiniz kitabın adını en altta yorum bölümüne yazarsanız 24 saat içinde siteye yüklenecektir. E posta adresini yazmanıza gerek yoktur.

1 / 9

Harvey'in ailesi hakkında hangisi yanlıştır?

2 / 9

Harvey balıkçıların yanına geldikten sonra hangisini yapmadı?

3 / 9

Kitabın sonunda ne oluyor?

4 / 9

Kitabın türü nedir?

5 / 9

Harvey , gemiden sonraki macerasında içine düştüğü insanlar ne iş yapıyor?

6 / 9

Harvey gemiye bindikten sonra ne oluyor?

7 / 9

Harvey için ailesi ne düşünüyor?

8 / 9

Amerikalı zengin bir milyarderin oğlu kimdir?

9 / 9

Korkusuz Kaptanlar kitabının yazarı kimdir?

Your score is

The average score is 65%

0%

KONUSU
korkusuz kaptanlar kitap soruları,korkusuz kaptanlar online çöz,korkusuz kaptanlar kitabıyla ilgili test ve cevapları,korkusuz kaptanlar yazılı soruları,korkusuz kaptanlar sınav soruları,korkusuz kaptanlar sınavı
 Korkusuz Kaptanlar   Amerikalı zengin bir milyarderin oğlu Harvey’in eğitim için gittiği gemiden düşüp balıkçıların arasında kalması ve gösterişli bir hayattan sonra, son derece fakir ve sade bir hayat süren balıkçıların arasında yaşadığı sorunlar altında ezilmesi ve daha sonra tüm bunlara alışması konusu ele alınmıştır.
Zengin, küstah ve kaba davranışlı Harvey milyarder babasından aldığı bu hoyratlıkları  üzerinde taşımaktadır.  Kendine gelir gelmez kendini balıkçılarına arasında bulmuş, küstah  tavırlarla “ Beni hemen karaya çıkarın” diye emretmiştir. Ama denizin ortasındadır ve balıkçıların dünyası bildiği dünyasından çok çok farklı bir dünyadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz