Penguenler Flüt Çalamaz Yazılı Test Soruları

523
Oluşturma tarihi

PENGUENLER FLÜT ÇALAMAZ SORULARINI ONLİNE OLARAK ÇÖZ

Sorularının hazırlanmasını istediğiniz kitabın adını en altta yorum bölümüne yazarsanız 24 saat içinde siteye yüklenecektir. E posta adresinizi yorum kısmına  yazmanıza gerek yoktur.

1 / 8

Açıkgöz ile Süs hikayesinde kahramanlar hangi hayvanlardır?

2 / 8

Madam Lulu’nun Şapkası hangi renktir?

3 / 8

Napoliten Şarkı öyküsünde anlatılan nesne nedir?

4 / 8

Penguenler Flüt Çalamaz öyküsünün anafikri nedir?

5 / 8

Penguenler Flüt Çalamaz öyküsünde anlatılan penguen nerede çalışmaktadır?

6 / 8

Penguenler Flüt Çalamaz kitabının yazarı kimdir?

7 / 8

Penguenler Flüt Çalamaz kitabında kahramanlar kimledir?

8 / 8

Penguenler Flüt Çalamaz kitabı kaç öyküden oluşmaktadır?

Skorunuz

The average score is 71%

0%

Penguenler Flüt Çalamaz sınavı,Penguenler Flüt Çalamaz yazılısı,Penguenler Flüt Çalamaz sevim ak,Penguenler Flüt Çalamaz kitabının soru ve cevapları,Penguenler Flüt Çalamaz kitap sorularını online çöz,Penguenler Flüt Çalamaz değerlendirme sınavı

 

PENGUENLER FLÜT ÇALAMAZ KİTAP BİLGİSİ

Kitap, ismini aldığı Penguenler Flüt Çalamaz hikayesini de içeren sekiz farklı öyküden oluşuyor. Her öykü birbirinden farklı konulara sahip. Öykülerin kahramanları nesneler veya  hayvanlar. Bu sayede her bir öykü hayal gücünü kuvvetlendirecek cinsten. İlk hikayemiz Penguenler Flüt Çalamaz, içgüdülerini dinleyip çalıştığı sirkten kaçan bir penguenin başına gelenleri anlatıyor. Hikâye, hayvanların kendilerine özgü olan ortamlarda yaşaması gerektiğini ve doğal özelliklerini vurguluyor. Napoliten Şarkı, bir çocuk tarafından bulunan, eski bir müzik kutusunun hikayesine ait . Çok dinlenmek ve sevilmek isteyen müzik kutusunun melodisi, öykü boyunca farklı seçimler yaparak, hayalini gerçekleştirmeye çalışır. Madam Lulu’nun Şapkası, birçok sahip değiştiren yeşil bir şapkanın öyküsü.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz